ΔΟΞΑ-ΠΑΦΟΣ FC 1-4: Τεσσάρα… και πρόκριση από το πρώτο ματς!

Andreas
0 0
Read Time:24 Second

Στην επόμενη φάση του κυπέλλου βρίσκεται η Πάφος ηκέρδισε στην Περιστερώνα με 4-1. Σκόρερ για την ομάδα του Χένινγκ Μπεργκ οι Μπεντανκόρ (2’), Χότσκο (16’), Ναμ (50’) και Αμπντουραχίμι (62′). Προσωρινά ισοφάρισε για τους γηπεδούχους ο Αντενόν (5’).

Σημειώνεται πως ο επαναληπτικός στο «Στέλιος Κυριακίδης» είναι προγραμματισμένος για τις 28 Φεβρουαρίου.

ΔΟΞΑ: Κωνσταντίνου, Αντενόν, Τιτζιανί, Σαντίκ, Ασαμόα, Ογιάλα, Αμπντουλαχί, Φασουλιώτης, Μέσκα, Ασάντε, Ερέρα.

ΠΑΦΟΣ: Ίβουσιτς, Παλάσιος, Κβίντα, Χότσκο, Μπετανκόρ, Δημητρίου, Αμπντουραχίμι, Ζουνίνιο, Βαλακάρι, Ναμ, Πελάζιο.

Next Post

ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΠΟΕΛ 1-2: Ανατροπή με 10 και φουλ για πρόκριση...

Μεγάλη νίκη για το ΑΠΟΕΛ με 1-2 στο πρώτο παιχνίδι του κυπέλλου Coca Cola απέναντι στην Ομόνοια και μάλιστα με ανατροπή ενώ έπαιζε με παίκτη λιγότερο. Στο 29ο λεπτό ο Ανσαριφάρντ άνοιξε το σκορ για την Ομόνοια.  Η Ομόνοια από το 44ο λεπτό δεν είχε τον Σωφρόνη Αυγουστή στον πάγκο, αφού δέχτηκε την […]